Slider
  5 mins më parë

  Sonte nga mesnata ulen çmimet e derivateve të naftës

  Nga sonte në mesnatë çmimet me pakicë të benzinës EURO SUPER BS 95 dhe EURO…
  Slider
  35 mins më parë

  Konfiskohen rreth 40 kg marihuanë, ndërpritet kanali ndërkombëtar për transport të drogës (Video)

  Policia dje ka prerë një kanal ndërkombëtar për transport të rreth 40 kilogram marihuanë, e…
  Slider
  3 hours më parë

  Tetovari e rreh një femër në dhomën e hotelit

  Sot (21-janar) në ora 06.00, personi M.V. (25) nga Smedereva- Republika e Serbisë, e cila…
  Slider
  3 hours më parë

  Dhunohet seksualisht një femër në një motel në Gjilan

  Një person është arrestuar gjatë ditës së djeshme në Gjilan për  shkak të dyshimit se…
  Slider
  21 hours më parë

  Pronari i RTV Dukagjinit, i vetmi shqiptar që mori pjesë në dasmën e Arkanit dhe Cecës në 1995

  Shefi i shtabit të PDK-së, njëherësh anëtari i kryesisë, Betim Gjoshi përmes një konference për…
  Slider
  22 hours më parë

  Vjen lajmi i madh për përfituesit e asistencës sociale

  Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale ka dhënë një lajm të mirë  për përfituesit e…
  Slider
  23 hours më parë

  Monstra/ Fatime Fetai kërkon dënim për pesë të akuzuar, ja emrat

  Sipas Fetait, Alil Demiri, Afrim Ismailoviq dhe Agim Ismailoviq janë autorët e vrasjes së pesëfishtë,…
  Slider
  24 hours më parë

  LAJMI I FUNDIT: Sami Luta lirohet nga aktakuza për “Monstrën”

  Sami Luta, lirohet nga aktakuza për rastin “Monstra”. Kështu u shpreh prokurorja Fatime Fetai, në…
  Slider
  24 hours më parë

  Kuvendi i thotë PO regjistrimi të popullatës në prill

  Kuvendi miratoi propozim-ligjin për regjistrimin e popullsisë me 62 vota “për”, asnjë “kundër” dhe asnjë…
  Slider
  1 day më parë

  Fetai: Nuk ka prova që lidhin Veljanovskin me rastin “Monstra”

  Prokurorja Fatime Fetai sot ka folur gjatë fjalëve përfundimtare për rastin “Monstra”, respektivisht për vrasjes…
  Back to top button