KosovëLajmeSlider

60 kandidatët për deputetë të AAK-së! Befason numri i Daut Haradinajt

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka dorëzuar në KQZ, listën e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në listë prinë Ramush Haradinaj. Ndërsa, në dhjetëshen e parë janë Shemsedin Dreshaj, Time Kardijaj, Bekë Berisha, Besnik Tahiri, Albena Reshitaj, Pal Lekaj, Rasim Selmanaj, Teuta Haxhiu dhe Haxhi Shala.

Ja 60 kandidatët e parë për deputetë të AAK-së, të cilët po ua sjellim më poshtë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button