Showbiz

A e dini sa orë bëjnë dashuri Ilir Meta e Monika Kryemadhi? Do të habiteni me përgjigjen e saj

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka dhënë një intervistë për medien shqiptare.

Gjatë fundjave, kur u pyet për raportin në shtëpi me bashkëshortin president, zonja Kryemadhi tha, se me Ilir Metën në shtëpi bëjnë dashuri.

Nga ana tjetër, duke bërë me faj edhe ndërkombtarët për gjendjen në Shqipëri, kryetarja e LSI-së tha, se ata lënë me barrë vajzat shqiptare dhe ikin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button