Slider

Abdixhiku ka një porosi për Avdullah Hotin, Agim Veliun dhe Driton Selmanajn

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, është pyetur nga gazetarët lidhur me qëndrimet e deputetëve Avdullah Hoti, Agim Veliu dhe Driton Selmanaj.

“Ju kisha lutë të keni mirëkuptim që të mos I personalizoni emrat, pres që secili deputet t’i respektojë vendimet e Kryesisë së LDK-së.

Ju kam kërkuar mbështetje në këtë drejtim, nuk komentoj situate hipotetike.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button