Showbiz

Afërdita Dreshaj zbulon emrin e veçantë të djalit

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj , para dy ditësh u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, hokeisti çek Jakub Kindl, u bënë prindër të një djali, shkruan portali arbresh.info

Por, Dreshaj sot zbuloi emrin tejet të veçantë me të cilin e kanë pagëzuar vogëlushin e tyre.

Emri i djalit është Sky blue që njëherësh në shqip do të thotë “Qielli i kaltër”.

Kujtojmë se, 34 vjeçarja i dha fund beqarisë në qershor të vitit 2018 në një ceremoni luksoze në Florida.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button