Showbiz

Afrona flet për Teutën: ‘Asnjëherë nuk e kam parë si…’

Bukuroshja Afrona Dika ishte e ftuara e parë e “5 data” të emisionit ‘Prive’ për këtë fillim viti.

Ajo ndau me Liberta Spahiun dhe shikuesit e Prive pesë momente që kanë përshkuar jetën e saj.

Një pjesë të fokusit në bisedë pati edhe raporti i saj me Tarën dhe ish-bashkëshorten e personit të zemrës, Teutën, nga e cila pranoi madje edhe një dhuratë së fundmi.

Ajo deklaroi se asnjëherë nuk e ka parë Teutën si konkurencë apo vajzën, Tarën si pengesë për faktin se është rritur në një frymë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button