Showbiz

Aida Doçi burrin e trashë e vetë dobësohet

Shumë këngëtare të njohura i kanë hyrë firnesit, për ta rregulluar e formësuar trupin dhe po ia dalin sukseshëm.

Në kohën e pandemisë, me mungëse të aktiviteteve muzikore, këngëtaret tona po gjejnë më shumë kohë për veten.

Edhe Aida Doçi ka nisur me fitnes dhe po krijon linja ideale trupore. Këngëtarja, shihet duke ushtruar, madje ngjanë në profesioniste, shkruan “Kosovarja”.

Aida Doçi është dukur përherë në formë të mirë fizike, por sipas saj paska ende nevoj për përmirësime.

Ndryshe, teksa Aida po dobësohet, i shoqi i saj Naseri pas marteses ka shtuar në peshë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button