Slider

Aksident afër Komunës së Çairit, 2 të lënduar

Një aksident ka ndodhur para Komunës së Çairit ku janë përfshirë një makinë e tipit VW Golf 7 dhe një VW Pick up.

Nga aksidenti në fjalë 2 persona raportohet se kanë marrë lëndime trupore derisa në vendin e ngjarjes kanë dalur edhe ekipe të MPB-së./Zyrtare

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button