LajmeMaqedoni

Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen disa vetura

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Shkup.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht në bulevardin “Aradhat e Partizanëvei” në Shkup.

Siç raporton Almakos, në këtë aksident janë përfshirë disa makina, dhe janë lënduar dy persona.

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button