LajmeMaqedoni

Aksident trafiku mes një makine dhe ambulancës

Një aksident trafiku ka ndodhur mes një makine dhe ambulancës në udhëkryqin e Qendrës Informative të BE-së.

Tani për tani nuk ka informacione nëse ka persona të lënduar, sipas fotografive vërehet se është shkaktuar dëm material.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button