LajmeShqipëri

Aksident/ Vdes 70-vjeçari që po kalonte rrugën

Mësohet se ngjarja e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin Milot- Thumanë, pranë kryqëzimit Fushë Mamurras.

Një 70-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik.

Mësohet se ngjarja e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin Milot- Thumanë, pranë kryqëzimit Fushë Mamurras.

I moshuari me inicialet P. K, po kalonte rrugën dhe në këtë moment e ka përplasur një makinë.Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

70-vjeçari është dërguar në spital për të marrë ndihmë ne nevijshme mjekësore, por plagët e marra si pasojë e aksidentit, i kanë shkaktuar vdekjen. 

(f.m/dosja.al)

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button