Showbiz

Aktorja shqiptare pozon pa të brendshme

Aktorja shqiptare, Klea Huta paraqitet mjaftë e nxehtë në fotosesionin e saj të fundit

Klea, e cila është e njohur për paraqitjet e saj televizive dhe rolet e ndryshme ka zgjedhur që në fotot e fundit ta luajë rolin e modelës.

Klea është shfaqur në disa foto tepër të nxehta derisa ka treguar magjinë e të qenit nënë.

“Të jesh nënë e një djali është gjëja më e rëndësishme për ta ndryshuar botën. Ta rritësh atë për të respektuar gratë, ta rritësh atë që të jetë të bashkuar më të tjerët, ta rritësh atë që të jetë i sjellshëm”, ka shkruar ajo në anglisht.

Fotot e Kleas janë bërë për revistën “Global Women”. /GazetaExpress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button