Slider

Ali Ahmeti ne Dobrosht, hapet salla e sportit

Me fillim në ora 12:00, bëhet përurimi i sallës së sportit pranë shkollës fillore “Faik Konica” në f. Dobroshtë, komuna e Tearcës. Në këtë ngjarje do të marrë pjesë dhe kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti. Kjo me shume shihet si mundesi qe kryetari aktual Isen Asani per te promovuar veten edhe për një mandat te ri ne këtë komunë. Burimet tona bëjne te ditur se Isen Asani pretendon edhe nje mandat, por nuk dihet se a do te kete mbeshtetjen e degëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button