Slider

Ali Ahmeti viziton mësuesin e tij

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, sot për nderë të 7 Marsit ka vizituar kujdestarin e tij Imer Mehmedi.Ali AhmetiMësimdhënësit janë pishtarët e diturisë të cilët me kontributin e tyre të devotshëm kanë ndërtuar gjenerata të shëndosha për t’i prirë proceseve shoqërore dhe në shërbim të përditshem të qytetarëve.Krenohem me punonjësit e arsimit dhe me zemër ju uroj gëzuar festën e tyre, 7 marsin, duke ju dëshiruar shëndet e jetë të gjatë, ndërsa ne na mbetet obligimi i vazhdueshëm i krijimit të kushteve më të mira për punë, ashtu siç po veprojmë ndër vite.

May be an image of 2 people and text

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button