Showbiz

Ana provokon ndjekësit me poza joshëse

Ana i lë pak vend imagjinatës me paraqitjen e fundit.

Ana Cheri është ndër modelet më të komentuara dhe kjo për shkak të paraqitjeve joshëse.

Së fundi, modelja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet provokuese.

Ajo pozoi e ulur në një karrige, teksa kishte veshur një këmishë, të cilën gjysmën e kishte zbërthyer, ndërsa me këmbë të hapura tregoi të brendshmet.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Ana pyet fansat nëse kanë pasur ndonjë javë që iu është dukur e gjatë sa një muaj.

Komentet e pëlqimet e ndjekësve sipër këtyre imazheve ishin të shumta.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button