Showbiz

Ana zbulon bisedën me Tean pasi i dolën fotot duke u puthur me Beartin

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Lleshi, ka folur rreth skandalit të shumëpërfolur ditët e fundit, Andi-Tea dhe Bearti.

“Asnjë moment të vetëm nuk më ka detyruar të bëj ndonjë gjë që nuk kam dashur. E vetmja gjë që nuk justifikoj te Tea dhe Andi është pjesa dhe akuza që i bëhet produksionit. Nuk ka shanse që produksioni të bëjë një gjë të tillë.

Pas fotove me Beartin/ Ana Leshi zbulon bisedën me Tean: Jam shumë

Kur je përballë shumë djemve, ke 2-3 pëlqime dhe vet e flet me stafin. Mua më ka ndodhur, unë shkoj e kërkoj vetë këshillë, jo se më kanë urdhëruar. E unë i kam thënë emrat në fund gjithmonë, produksioni më ka lënë të lirë. Nëse ata kanë ranë në kompromis me dalë çift, ka qenë kompromis mes tyre.

Nëse më thonë të dal çift me Meridianin, unë nuk dal nëse nuk dua. Në momentin e parë që dolën fotot, i ka shkruar Teas. I shkruajta “zemër a je mirë”, e me tha: “Jam shumë mirë. I kam shpërndarë me vetëdije”, tha Ana.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button