Showbiz

Andi rikthehet në Përputhen/ Ka shumëçka për të treguar

Pas shumë ditësh mungesë Andi është rikthyer sot në Përputhen Prime.

I pyetur nga Bora për arsyen e mungesës së tij të gjatë, ai tha:

“Mungova se ngela pak prapa se pata investuar diku. Përveç se isha i zënë dhe kam qene pa qejf”.

Prandaj refuzove te flasësh me produksionin?

Po se mendova që s’ishte e nevojshme

Po për foton me Melisën çfarë do thuash ?

po e kam parë, mendoj që njerëzit kanë qejf të merren me llafe. Po gjërat u panë dhe u vërtetuan.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button