Showbiz

Andit ia mbyllin lokalin: Skenë krimi!

Pasi zhgënjeu shumë fansa dhe doli keq në sy të shqiptarëve Andit të Për’puthen i ka ndodhur një tjetër diçka jo e mirë.

Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se Andit i kanë mbyllur lokalin që ai e hapi me aq bujë. Bëhet fjalë për Catalyea Lounge, pranë zonës së Inxhinierisë së Ndërtimit.

Lokali i Andit është rrethuar me shiritin ‘skenë krimi’ dhe sipas një dëshmitareje, lokali është mbyllur gjatë natës.

Sipas saj, zhurma e shkaktuar nga lokali në lagje mund të jetë bërë problem për mbylljen, pasi dhe patrulla e policisë qarkullonte shpesh në zonë.

https://www.instagram.com/p/CHTxZ_3B6ME/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com&rp=%2Fandit-ia-mbyllin-lokalin-skene-krimi%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A698.9250000333413%2C%22ls%22%3A517.0749999815598%2C%22le%22%3A568.3399999979883%7D

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button