Showbiz

Antonela i zhvishet në takim, Blerimi vihet në siklet: Ftohesh bëhesh për ilaçe

Në episodin e radhës në “Përputhen” ka ndodhur takimi mes dyshes.

Antonela dhe Blerimi kanë realizuar takimin e tyre të parë.

Takimi mes dyshes kishte më shumë bisedë derisa Antonela bëri një veprim i cili e vuri paksa në siklet Blerimin.

Derisa, Blerimi fliste Antonela hoqi xhaketën e saj me pretekstin se i vinte nxehtë teksa i zbërtheu edhe pullat e këmishës së konkurrentit që ishte në takim.

Ndryshe, takimi i tyre u komentua në studio teksa Mevlani tha se Antonela po tallet me Blerimin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button