Kuriozitete

Apple me iPhone për ata që nuk kanë shumë para

Apple mund të hedhë së shpejti në treg një iPhone të lirë dhe të vogël të ndërtuar posaçërisht për fansat me buxhet të ulët.

Versioni i këtij viti i iPhone SE mund të dalë pas disa muajsh sipas disa burimeve për mediat britanike.

Modelet më të shitura të iPhone-t janë të mëdha dhe më të shtrenjta e kushtojnë deri në 1500 Dollarë. Aktualisht nuk kanë dalë shumë detaje në lidhje me modelin e ri që pritet të dalë, transmeton Lajmi.net.

IPhone i parë SE doli në vitin 2016 dhe pati një impakt të menjëhershëm. Celulari ka përmasa 4 inch. Megjithatë flitet se versioni i këtij viti do të ketë disa përmirësime. Kjo sa i përket edhe procesorit A14. /Lajmi.net

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button