Showbiz

Arbenita bombardohet nga komentuesit: Hedh foto të vjetra për ta fshehur shtatzëninë

Arbenita dhe Fero kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, kështu duke u bërë çifti më i ri i estradës.

Për martesën e tyre të papritur dhe të befasishme për fansat, mediat raportuan se çifti janë në pritje të një fëmije.

Sipas të njejtave raportime, ata po presin të bëhen prindër të një vajze.

Por duket se Arbenita ka “tentuar” ta largojë vëmendjen nga kjo ngjarje duke postuar një fotografi të vjetër, në të cilën i duket barku i rrafshët.

E pikërisht në këtë foto, ajo është bombarduar nga ndjekësit, të cilët e kanë pyetur se a është shtatzënë, të cilën e kanë akuzuar se me foto të vjetra “po e fsheh shtatzëninë”.

https://www.instagram.com/p/CLhISnEl_wR/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=http%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com&rp=%2Farbenita-bombardohet-nga-komentuesit-hedh-foto-te-vjetra-per-ta-fshehur-shtatzenine%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A8687.334999995073%2C%22ls%22%3A8670.719999994617%2C%22le%22%3A8672.194999991916%7D

Megjithatë, gruaja e Feros nuk ka komentuar me ta, duke mos e pohuar e as mohuar shtatzëninë.

Gjithsesi pyetja i është bërë nga një numër i madh i komentuesve.

Na mbetet të presim deri në konfirmimin e çiftit për këtë lajm të mrekullueshëm. /Express Rozë/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button