Maqedoni

Arrin ilaçi magjik anti-covid

Mbrëmë ka arritur ilaçi Ivermektin i cili është magjik për pacientët me Covid-19, tha ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Ilaçi do të jetë në të gjitha barantoret dhe do të merret me rekomandim të mjekut amë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button