Showbiz

Arta Elezaj nxjerrë gjoksin dhe merr poza të ëmbla

Ndodh edhe kështu, që me gjoksi jashtë ta bësh fytyren e “vajzes së mbarë”.

Arta Elezaj është aktorja dhe modelja kosovare që përfundimisht e ka fituar epitetin e femres së nxehtë.

Kaqurelsja që u bë e njohur përmes serialit të popullarizuar “O sa mirë”, këto kohë nuk po bënë diçka konkrete, por po e mbajnë aktuale pozat në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë foto, ajo shkëlqen, madje shfaq një fytyrë engjellore dhe shumë të ëmbël.

Fytyrën e ëmbël, e gjoksin në fushë. Kjo është Arta Elezaj, bukuroshja e shumë përfolur kudo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button