Showbiz

Arta Nitaj shfaqet provokative, ekspozon asetet

Aktorja ka publikuar fotografi nga seti i ri.

E veshur provokative duke venë në pah asetet e saj, Arta Nitaj mori vëmendjen e ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Në Instagramin zyrtar ka postuar imazhe, teksa shihet e veshur në një bluzë tërheqëse dhe një palë xhinse.

Nga bluza që ka zgjedhur shohim se ka venë në pah gjoksin. Flokët i ka lëshuar ka vendosur edhe makijazh.

Ndryshe, Arta Nitaj është aktive me postime në rrjete sociale e cila shpeshherë provokon me paraqitjet. /Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button