Showbiz

“Ato letra janë të frikshme”/ Andi i “Përputhem” reagon sërish: Hyra për të gjetur dashurinë. Jam detyruar të…

Andi, i cili një javë më parë doli nga “Për’puthen” me Tean në një reagim tjetër në rrjetet sociale, thotë se kishte hyrë në emision për të gjetur dashurinë, por u zhgënjye.

Ai thotë se është gënjyer nga kjo botë në pamje të parë e bukur, por në fund kupton se është detyruar të mbyllë gojën dhe zemrën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button