Slider

Bastisje në Haraçinë, konfiskohen 1.5 kg heroinë

Mbrëmë, zyrtarë policorë kanë privuar nga liria L.A. 31 vjeçar nga Haraçina, për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “prodhim dhe lëshim në qarkullim të substancave narkotike”, dhe armëmbajtjes pa leje

“Pas informatave të marra paraprake, gjatë ditës së djeshme është kryer bastisje në dy lokacione në fshatin Haraçinë, me çrrastë nga L.A. janë gjetur dhe konfiskuar 2 qese najloni me 1.5 kilogram heroin, një qese me hashash, disa paketime me marijuhanë. L.A. është arrestuar dhe dërguar në stacionin policorë për procedurë të mëtejme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button