Showbiz

Beatrix ia thotë troç Sarës: Donaldi më hodhi poshtë për ty

Beatrix Ramosaj ka shprehur tash e dy ditë pakënaqësitë e saj për Donaldin dhe relacionin që ata të dy kanë krijuar brenda shtëpisë së Big Brother VIP.

Në një diskutim në oborr, ajo i tha Sarës se Donaldi e ka hedhur poshtë atë për shkak të Sarës.

“Po dua vëmendje më shumë. Po i them se dua vëmendjen që më ka dhënë në fillim. Dje desh më hoqi qafe për ty. Tha, atë gocën, nuk ka shanca, më hodhi për toke për ty, ta dish…” i tha Trixa Sarës.

Pas këtij argumentimi të Trixës, Donaldi iu kthye duke i thënë se ajo thotë ashtu, sepse ai vetëm i ka thënë “Mos fol ashtu me Sarën”.

Në këtë mes hyri Sara, e cila tentoi të qetësojë ujërat e reazuara mes saj dhe Trixës këtë javë, duke i thënë se Donaldi i ka thënë ashtu pa të keq, sepse dëshiron t’i sheh të shkojnë mirë e dashura dhe mikja e tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button