Showbiz

Beatrix tregon për shoqërinë me Neymarin: Më shkroi në Instagram

Këngëtarja e njohur, Beatrix vite më parë pati rrëfyer se ka shoqëri të mirë me lojtarin e njohur Neymar dhe Mbappe.

Beatrix këtë shoqëri e diskutoi sërish, por kësaj radhe me banorët e shtëpisë së Big Brother VIP, shkruan arbresh.info

Dagz-i ishte ai që e pyeti atë rreth disa lajmeve që ishte përfolur për Beatrixën.

Donaldi në bisedë e sipër e pyeti Beatrixin se si kishte ndodhur njohja.

Ajo rrëfeu se i kishte shkruar Neymari në Instagram, dhe më pas rrethi shoqëror i bëri të njihen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button