Showbiz

Befason këngëtari: ‘Do puthesha me Ledrin dhe do doja një skenë erotike…!

Mbrëmjen e kaluar ishte i ftuar në ‘Shiko kush luan’ edhe  këngëtari Genc Salihu, i cili nuk ju shpëtoi dot sfidave të programit si dhe pyetjeve pikante.

Në një prej sfidave, Gencit iu risoll në vëmendje roli i tij në filmin “Martesa” ku ai është puthur në buzë me një mashkull, skenë e cila është komentuar shumë nga mediat.

I pyetur se me cilin mashkull tjetër të famshëm shqiptar do e ripërsëriste atë skenë, Genci tha emrin e Ledri Vulës pa u menduar shumë.

Ndërsa ndër të tjera ai tregoi se vite më parë ishte shumë i dashuruar me këngëtaren Ledina Çelo, e cila i pëlqente atij fiziziksht dhe do të donte një skenë erotike me të.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button