KosovëLajme

Befason PDK-ja! Ja ku renditen analistët që aderuan!

Listës i prin kandidati për kryeministër, Enver Hoxhaj. Dyshja e ish-analistëve të njohur, Faton Abdullahu dhe Ardian Kastrati, janë 31 (Abdullahu) dhe 32 Kastrati.

31 FATON ABDULLAHU

32 ARDIAN KASTRATI

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button