Showbiz

Bëhen bashkë Fationi dhe Ana 1 e “Përputhen”, publikohet videoja

Dy ish konkurrentët e emisionit janë takuar.

Këtë gjë e zbuloi autorja e emisionit Olsa Muhameti, shkruan Arbresh.info.

Ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram ku shihen Ana dhe Fationi duke diskutuar.
“Çfarë po ndodh”? ka shkruar në video teksa iu ka bërë tag edhe dyshes.

Ndryshe, nuk dihej raporti i Anës dhe Fationit pas daljes së tyre nga “Përputhen” , por siç duket kanë mbetur miq apo diçka më shumë nuk dihet por nga kjo video mund të aludohet gjithçka.

https://lajmi.net/wp-content/uploads/2021/02/olsamuhameti_88888279_850906022426868_8174764792355549801_n.mp4?_=1

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button