Kuriozitete

Bleu qiriun me aromë v… të Gwyneth Paltrow, por i ndodh e papritura 50 vjeçares

Në fillim të vitit që lamë pas Gwyneth Paltroë nxori në treg qiriun që mban aromë vagine.

Qiriu quhet ‘This smells like my vagina’ ( Kjo mban erë si vagina

Në përbërje ka barbarozë, bergamot, kedër dhe trëndafil dhe kushton 75 dollarë.

Por së fundmi sipas asaj që raporton The Sun mësohet se në momentin e ndezjes qiriu i ka marrë flakë papritmas një 50 vjeçares dhe ato janë shpërndarë në të gjithë dhomën.

‘U duk sikur ferri mbërriti në dhomë’ tha Jody Thompson, pronarja e banesës.

Pas ndezjes, diçka duket se ka shkuar keq. 

Gruaja dyshohet se raportoi, siç raportohet nga tabloidi anglez, se flaka papritmas u hodh nga kavanozi i qelqit, duke u përhapur pothuajse kudo dhe duke rrezikuar zjarrin e gjithë shtëpisë. 

Zonja fatkeqe angleze gjithashtu postoi të foton e qiriut të djegur në profilin e saj në Instagram, duke shkruar: “Faleminderit Gwyneth, te mbush vaginen tende te zjarrtë’.

Image

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button