Slider

Bojkotuan takimin mes shqiptarëve, të hënën, Sela e Gashi takojnë Zaevin!

Të hënën kryeministri Zoran Zaev takon krerët e koalicionit ASH-AAA, Ziadin Sela dhe Afrim Gashi. Alsat mëson ekskluzivisht se takimi do të zhvillohet në Kuvend me fillim nga ora 11:00. Në takim përveç liderëve do të jenë të pranishëm edhe koordinatorët e grupeve parlamentare, Skender Rexhepi (ASH-AAA) dhe Jovan Mitrevski (LSDM).

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button