Showbiz

Bora Zemani si duket është e vetmja e dashuruar në “Përputhen”

U bë tash e një kohë që prezantuesja e “Përputhen” Bora Zemani po shijon lidhjen e dashurisë me aktorin Donald Veshaj.

Kryesisht, çifti kanë preferuar që raportin e tyre ta mbajnë larg syrit të publikut.

Pa shumë ekspozim, pa shumë paraqitje, Bora dhe Donaldi kanë shijuar romancën vetëm për vete.

Por, ka përjashtime, si sonte!

Prezantuesja e njohur ka postuar dy fotografi në momente të lezetshme me personin e zemrës si për të dëshmuar që përkundër se nuk shfaqen,historia e tyre e dashurisë po shkon si më së miri.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button