BotaLajme

Braziliani kapet me “pluhur” në aeroportin e Shkupit

Të enjten në ora 22, në Aeroportin e Shkupit gjatë kontrollit në bagazhin e brazilianit me iniciale F.K.D.S. (43), është gjetur “materie pluhur” e paketuar në kuti dhe qese.
Ai është arrestuar për procedim të mëtejmë, transmeton gazeta Lajm.
Burime nga MPB njoftojnë se kjo ndoshta është hera e parë që një shtetas nga Brazili të kapet me narkotikë në aeroportin e Shkupit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button