Sport

Bunjaki i reagon Valon Behramit: E kemi ftuar në Kombëtare, edhe atë si kapiten

Ish-trajneri i Kombëtarës së Kosovës, Albert Bunjaki i ka reaguar Valon Behramit i cili deklaroi se nuk është ftuar asnjëherë për të luajtur për Kosovën.

Valon Behrami dje deklaroi se nuk ka pranuar asnjëherë ftesë dhe se askush nuk ka folur fytyrë me fytyrë me të në lidhje për të luajtur për Kombëtaren e Kosovës.

Por, sot ka ardhur reagimi i Albert Bunjakit. Ai tha se Behrami e kishte ftesën, madje se atij i’u kishte ofruar edhe shiriti i kapitenit vetëm që të lunate për Kosovën.

“Valoni e ka pas ftesën, madje ma shumë se ftesë, ai e ka pas edhe traken e kapitenit për me u na bashkangjitë” – tha mes tjerash Bunjaki.

Kjo është deklarata e plotë e tij:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button