Slider

Buzhala: Kurti i thoshte Thaçit “Po të ishte gjallë Adem Jashari, kish me të vra ty” (VIDEO)

Në emisionin Pressing, mbrëmë u analizua vizita e Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Skënderaj dhe incidentit që ndodhi. Ja si e shpjegon këtë Berat Buzhala.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=314&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FTelevizioni7%2Fvideos%2F760632654559504%2F&show_text=false&width=560

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button