Showbiz

Çfarë po ‘përziejnë’ BimBimma dhe Shpat Deda ?

Një duet muzikor pritet të lansohet këto ditë në skenën muzikore shqiptare, raporton Express Rozë.

Reperi BimBimma dhe këngëtari Shpat Deda kanë shpërndarë një fotografi në Instagram në një studio, duke lënë të kuptojnë se po vjen një bashkëpunim mes tyre.

“Mic check, mic check “, ka shkruar Deda krahas fotografisë në Instagram.

Fansat e artistëve janë duke e pritur me padurim këtë bashkëpunim, pasi fotografia ka marrë komente të ndryshme. /ExpressRozë/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button