Slider

“Çile guri gojën”: 1 orë emision Glauk Konjufca nuk flet asnjë fjalë, largohet nga skena dhe pushon pak

Kandidati për kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku me ekipin e tij, Glauk Konjufca, Arben Vitia, Hekuran Murati, Albulena Haxhiu, Arbërie Nagavci, Fitore Pacolli, Jeta Statovci, Mimoza Kusari, Rozeta Hajdari, sonte ishin të ftuar në një debat televiziv.


Gati 1 orë emision i vetmi që deri tash nuk ka marrë fjalën është nënkryetari i VV’së, Glauk Konjufca. Para tij ka folur edhe Mimoza Kusari-Lila dhe të tjerët .

Ndërkohë edhe pse ishte prezent në fillim të emisionit, Glauk Konjufca nuk shihet as në panel dhe si duket është shmangur, duke u pushuar siç shihet në foto Rozeta Hajdari.

Më poshtë keni fotografinë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button