Showbiz

Debat i ashpër mes Big Mamës dhe Antonelës: Nuk ke b*** me u shty me mu

Dy banoret e “Big Brother VIP”, Antonela dhe Big Mama kanë pasur debat të ashpër mbrëmë.

Big-u devijoj nga biseda teksa filloj të përdorë fjalë të pahijëshme drejtuar Antonel֝ës, shkruan arbresh.info

Antonela ishte ajo e cila kërkojë që Big Mama mos t’i ndërhyjë më asnjëherë në fjalët e saj.

E në anën tjetër Big-u eskaloj duke i thënë Antonelës se ka të drejtë të shprehet sa her ajo të dojë

Duke iu drejtuar “hajde ndalem, hajde ndalem”, dhe i tha se nuk ka b*** të debatojë me të. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button