Showbiz

Demi Rose mbulon pjesët intime me petale trëndafilash për Shën Valentin

Modelja seksi ka pozuar për festën e të dashuruarve.

Demi Rose është një nga modelet më seksi në Britaninë e Madhe, shkruan lajmi.net.

Ajo për momentin ka bërë të ditur se është duke jetuar në Ibiza, teksa edhe qëndron mjaft aktive në rrjete sociale me prurje të reja.

Për festën e të dashuruarve Demi ka vendosur të shfaqet tejet sensuale dhe të zhvishet e gjitha duke mbuluar vetëm pjesët intime me petale trëndafilash.

https://www.instagram.com/demirose/?utm_source=ig_embed

Demi njihet për format trupore super seksi me të cilat ka arritur të grumbullojë rreth 16 milionë ndjekës vetëm në Instagram./Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button