Showbiz

Demi Rose nuk heq dorë, vazhdon të provokojë ndjekësit

Bukuroshja e lindur në Birmingham, Demi Rose, është një nga modelet më të kërkuara dhe ndjekura në rrjete sociale, teksa me anë të fotove dhe videove rrit temperaturat edhe në vendet më të ftohta të botës.

Në një video të fundit, ku pozon e veshur me bikini duke vënë në pah format e saj të përkryera trupore, Demi i mahniti të gjithë.

Vlen të thuhet se dhe këtë herë Demi nuk i la aspak vend imagjinatës.

Image

https://www.instagram.com/p/CLR2I22gPX0/embed/captioned/?cr=1&v=13&wp=540&rd=https%3A%2F%2Fwww.syri.net&rp=%2Fsyri_kosova%2Fjeteosestil%2F221097%2Fdemi-rose-nuk-heq-dore-vazhdon-te-provokoje-ndjekesit%2F#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A1761.465000017779%2C%22ls%22%3A1713.9099999913014%2C%22le%22%3A1716.3799999980256%7D

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button