Showbiz

Diva e muzikës mahnit me dukjen në paraqitjen e radhës e veshur në lëkurë

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që ka rrëmbyer vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj.

Fjala është për këngëtaren e njëherësh prezantuesen e mirënjohur, Adelina Ismaili, e cila përkundër viteve vazhdon të jetë në formë të përkryer, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja, e cila në Instagram ndiqet nga një numër i madh i ndjekësve, nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ndryshme.

Diva së fundi ka publikuar një fotografi atraktive, në të cilën njëherësh ka prezantuar një stil të ri flokësh.

Me balluke e flokë kaçurrela, Adelina u shfaq e mrekullueshme në një fustan lëkurë rozë ku ka ekspozuar trupin e saj perfekt.

Adelina përndryshe ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat, teksa ka zhvendosur aktivitetin e saj edhe në televizion. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button