Kuriozitete

“Djali i mamit” – ai del me nënën që të blej të brendshme seksi për të dashurën

Njerëzit e quajnë të çuditshëm, sepse ai blenë të brendshme për të dashurën me nënën e tij.

29 vjeçi ka shokuar njerëzit teksa ai u filmua tek blinte të brendshme në një dyqan për të brendshme seksi me nënën e vetë, shkruan “DailyStar”.

Matt, dhe nëna e tij 57 vjeçe Kelly, janë pjesëmarrës në një shfaqje televizive të quajtur “I love a mama’s boy” (Jam e dashuruar në një djalë mami), ku shfaqen problemet reale të disa femrave, që janë në një lidhje ku nëna e të dashurit të tyre është shumë e përfshirë, transmeton lajmi.net.

Në video, shihet djali me nënën e vet teksa hynë në dyqan të të brendshmeve dhe fillojnë të shikojnë rreth e rrotull të brendshmeve prej mëndafshi.

Kelly thotë: “Djali im do që të gjej diçka të bukur për të dashurën, për ditën e Shën Valentinit”.

Pronarja e dyqanit ndjehet e parehatshme, por iu ofron disa opsione. Dhe në një moment, djali i kthehet nënës së vet për ta pyetur se çfarë të zgjedhë.

Nëna e vetë fillon të bëj komente rreth jetës së tyre private, që nuk po shkon edhe aq mirë.

Shumë persona komentuan rreth videos, duke thënë se si mund dikush të jetë në një lidhje kaq të çuditshme. /Lajmi.net/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button