KosovëLajme

Djemtë e Agim Veliut i dalin në përkrahje publike Lutfi Haziri

Dy djemtë e Ministrit të Brendshëm, Agim Veliut, kanë njoftuar publikisht se kë e përkrahin si të parin e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Me anë të një postimi, djali i Veliut, Skender Veliu, ka thënë së ai dhe vëllau i tij, Galani janë për Lufti Hazirin si kryetar të ardhshëm të partisë dhe po i njëjti votim pritet të jetë edhe nga babai i tyre.

“Un dhe Galani me Luten kryetar”, ka shkruar ai krahas fotografisë së postuar në profilin e tij në Instagram.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button