Slider

Dorëzohet Sasho Mijallkov!

Para pak çastesh Sasho Mijallkov është paraqitur para prokurorisë. Ai theksoi se ka qenë me temperaturë mbi 40 grad dhe se ka simptoma të Covid-19.

“Unë nuk kam qëllim për të ikur, kam ardhur që ta mar vendimin për burg shtëpiak”, tha mes tjerash ish shefi i DSK-së Sasho Mijallkov./derveni.info

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button