Showbiz

Drita Stublla provokon me të pasmet “bombastike”

Drita Stublla ka një numër ndjekësish në Instagram rreth 66.8 mijë ku publikon fotografi të shumta në të cilat çdoherë pothuajse thekson linjat trupore.

Madje, ajo shpesh herë shfaqet edhe provokuese në imazhet e publikuara, shkruan GazetaBlic.

Nuk ka munguar as kësaj here provokimet nga bllogerja.

Ajo u shfaq e veshur në veshje sportive të kafta dhe take të larta, ku nuk mungojnë provokimi me të pasmet “bombastik”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button