Slider

Dy deputet të opozitës shqiptare gati të kalojnë në Lëvizjen Besa! Ja kush e thotë

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ishte i ftuar sonte në emisionin “Politica” të televizionit Globi, transmeton GAZETA.MK

Kasami gjatë kësaj interviste intervistë deklaroi që “janë në bisedime me më së paku dy deputet nga kampi opozitar shqiptar, ku ata janë të gatshëm që të kalojnë në shumicën parlamentare, ku gjithashtu ata do ti ndjekin politikat e Lëvizjes BESA, dhe do të jenë pjesë e Lëvizjes BESA”.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button