Showbiz

E akuzuan se u tallë me Julin kur tha se ka jetuar në shpellë: Ky është reagimi i Arjan Konomit

Opinionisti i “Përputhen”, Arjan Konomi ka ndarë njën imazh nga koha kur kishte vizituar një shpellë.


Konkurrenti i ri në “Përputhen”, Juljan Lala bëri emër për vete që nga dita e parë kur u fut në emision, shkruan lajmi.net.

Ai tha publikisht se jeton në një shpellë dhe udhëton nëpër botë pa para.

Së fundmi, opinionisti i këtij programi, Arjan Konomi, ka postuar në rrjetin e tij social Instagram, një foto nga vendbanimet prehistorike të Kapadokias, ku krahas fotos shkruante se edhe ai kishte jetuar në një shpellë.

Ndësa së fundmi ai që ngriti vetulla ishte pikërisht Arjan Konomi me postimin e fundit në rrjete sociale.

“Kur jetoja dhe unë në një shpellë. Pa shaka. Kapadokia. Vendbanimet prehistorike”, ka shkruar në Instagram Arjan Konomi.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button