Showbiz

E dashuruar marrëzisht, Adelina i bën dedikimin romantik bashkëshortit

Adelina Tahiri nuk e fsheh asnjëherë dashurin që ka për bashkëshortin e saj, avokatin maqedonas, Serjozha Markov.

Madje këngëtarja shqiptare këtë e shpreh në pothuajse secilin postim që e bën në rrjetet sociale.

E më ndryshe nuk ishte as kësaj radhe, kur Adelina publikoj një “InstaStory” në të cilën ka shkruar “vetëm thirra të të them të dua” ndërsa shihet së bashku me burrin e saj në një darkë romantike.

Ndërkohë, kujtojmë që Adelina dhe Serjozha janë prindër të një djali.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button